Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie jsou nejběžnějším typem interiérového zastínění místnosti. Lamely všech žaluzií v této kategorii jsou vyrobeny z hliníku, jehož výhodou je lehkost a zároveň vysoká odolnost. Hliníkové horizontální žaluzie do oken se v produktových řadách liší lamelami, způsobem uchycení a ovládání, a provedením horního profilu. Nabídka barev je široká a díky tomu je možné sladit žaluzie s interiérem. Žaluzie jsou ideální ochranou před slunečními paprsky a jsou vhodné pro všechny typy oken průmyslových i soukromých objektů. Pro dlouhou životnost a snadnou obsluhu i údržbu a estetičnost se staly žaluzie nepostradatelným dekorativním i funkčním prvkem při řešení interiéru a designu budov.
Žaluzie s řetízkovým ovládáním umožňuje vytahování a stahování žaluzie a naklápění lamel pomocí jednoho ovládacího prvku – řetízku. Žaluzie nabízí originální luxusní a nadčasový způsob zastínění i pro nejnáročnější zákazníky. Horizontální žaluzie se vyrábí v široké nabídce. Dle konkrétního požadavku lze zvolit nejvhodnější typ, ovládání, provedení lamel, montáž.
Atypická provedení žaluzií lze vyrobit šikmá a lomená. Vytahování a spouštění lamel umožňuje trubkový navíječ se šňůrou. Atypické žaluzie lze vytahovat jen po začátek zešikmení.
Typy žaluzií: Isotra system HIT, Isotra system HIT II, Isotra System Classic – žaluzie nejen do eurooken, Solární žaluzie – bezdrátové elektrické žaluzie na ovládání, Isolite Plus – žaluzie nejen do plastových oken, Isolite, Neoisolite, System 25, Interiérová žaluzie Cetta 35, 50 – Ekonomy, Cetta 35.

Neoisolite Isolite Plus Isolite Isolite Energy Cetta 35 Cetta 35,50 - Ekonomy System Classic Systém HIT II System 25 System HIT